PKL Mosorny, Zawoja
Przyjazd 26 paź 2020
Wyjazd 27 paź 2020
Tło bannera

Aktualności Zasady działalności obiektu

Pokoje Gościnne Mosorny Groń to kameralny obiekt znajdujący się w Zawoi, bezpośrednio przy dolnej stacji kolei krzesełkowej na Mosorny Groń. Dobra lokalizacja pokoi przy drodze głównej DW957, zapewnia sprawny dojazd. Przy budynków znajduje się  duży, bezpłatny parking. Zawoja to miejscowość, którą odwiedzają osoby szukające aktywnego wypoczynku w otoczeniu przyrody a jednocześnie z dala od codziennego zgiełku. Pokoje Gościnne Mosorny Groń wpisują się oczekiwania Gości, ponieważ tworzą idealne miejsce dla osób szukających nie tylko noclegu, ale także wielu aktywnych atrakcji.

 

Odległość do:

- dolnej stacji kolejki na Mosorny Groń  - ok. 20 m

- Babia Góra – 9 km

- Mosorny Groń – 3 km

- Przełęcz Krowiarki – 4 km

- do przystanku autobusowego - ok. 100 m

- restauracje – w budynku

- lotnisko Balice – 85 km

- Muzeum - Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej – 12 km

- Park Linowy Wypasiona Dolina – 9 km

 

W trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz Państwa rodzin podczas pobytu w naszych pokojach oraz z myślą o personelu, wprowadziliśmy zmiany w obiekcie. Chcemy spełnić wszelkie oczekiwania odnośnie bezpieczeństwa, aby w dalszym ciągu mogli Państwo czuć się u nas jak w domu – czyli bezpiecznie i w swobodnej atmosferze. 

Rezerwację pokojów muszą być zdgodne z zgodnie z rekomendacjami dotyczącymi dopuszczalnej ilości osób.

Jesteśmy obiektem, który położonym u podnóża Mosornego Gronia  przy dolnej stacji kolejki krzesełkowej. Gwarantuje to mniejszy ruch turystyczny wokół obiektu. Posiadamy zaledwie 9 pokojów, przez co mamy możliwość zminimalizowania kontaktów z innymi Gośćmi. 

Jeśli potrzebujesz pomocy, lub masz jakiekolwiek pytania do nas odnośnie rezerwacji czy środków ostrożności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 18 20 23 760  lub mailowo pod adresem: pokojezawoja@hotelepkl.pl
 

Do zobaczenia w Zawoi.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij